ارتباط با ما

info@dokmeh.co

چگونه با بازاریابی ایمیلی ترافیک وب سایت را افزایش دهیم؟

همانطور که در مقالات قبلی از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه اشاره شد، این روزها دغدغه اصلی صاحبین وب سایت های فروشگاهی و کسب و کارهای اینترنتی افزایش ترافیک وب سایت و بازدیدکنندگان است. در این مقاله به معرفی و آموزش افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی پرداخته ایم. پس اگر دغدغه این روزهای شما هم این موضوع است، تا انتها با ما همراه باشید!

افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی در آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه

افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی

ایمیل کانالی است که در آن می توانید با بازدیدکنندگان وب سایت خود مکالمه خصوصی داشته باشید. برخلاف کانال های عمومی، با ایمیل، شما بر توجه خوانندگان کنترل کامل دارید و این امر باعث می شود ایمیل از نظر بازگشت سرمایه یا ROI بسیار ارزشمند باشد.

به منظور افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی که یکی از جدیدترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) در بستر اینترنت است، راهکارهای مختلفی وجود دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم :

1: یک خبرنامه راه اندازی کنید

خبرنامه وب سایت اولین قدم برای ایجاد و افزایش لیست مخاطبین وب سایت شما است.

یک فرم ثبت ایمیل در سایت به وب سایت خود اضافه کنید، به این صورت که به هنگام عضویت در سایت کاربر ملزم به ثبت ایمیل خود باشد. سپس ایمیل های خوانندگان خود را جمع آوری کنید و هر زمان که محتوای جدیدی منتشر می کنید، به روز رسانی آن را برای کاربران خود ارسال کنید.

از این طریق می توانید هر از چند گاهی نام و برند خود را برای کاربران یادآوری کنید. اما این موضوع را به یاد داشته باشید که اگر بیش از حد این کار را کنید ممکن است موجب اسپم شدن برای کاربران شوید.

آموزش افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی و ایمیل مارکتینگ در شرکت طراحی سایت دکمه

2: ایجاد یک متن “خوش آمدید”

متن خوش آمدید در خبرنامه راهی سریع برای معرفی نام تجاری و برند شما با خوانندگان است. هم چنین، برخی از بهترین مطالب خود را نیز می توانید به آن ها نشان دهید.

یک متن خوش آمدید معمولی شامل موارد زیر است:

• ایمیل تأیید اشتراک
• ایمیل مقدماتی
• پیگیری های شخصی

اگر قصد یادگیری دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش افزایش ترافیک سایت با تبلیغات در سال ۲۰۲۱ از بلاگ شرکت طراحی سایت دکمه را نیز مطالعه کنید.

3: طراحی مکمل های محتوا (Upgrades)

مکمل های محتوا، مکمل های اضافی محتوای سایت شما هستند که کاربران در ازای ثبت ایمیل، می توانند آن ها را مشاهده کنند. این یک روش بسیار موثر برای افزایش لیست ایمیل شما می باشد.

4: ایجاد یک برنامه ارجاع ایمیل

به خوانندگان خود در ازای معرفی خوب شما به دیگران پاداش و جایزه دهید. با یک برنامه ارجاع ایمیل، می توانید از قدرت تبلیغاتی جمعی مخاطبین خود برای افزایش ثبت نام در خبرنامه و در نتیجه افزایش ترافیک سایت با بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

5: شخصی سازی و خودکارسازی ایمیل ها

یک ایمیل مارکتینگ موثر در شخصی سازی به دست می آید. اگر می خواهید جریان مداوم ترافیک وب سایت خود را حفظ کنید، باید بصورت استراتژیک مخاطبان خود را تقسیم بندی کرده و برای آنها ایمیل های خودکار در زمینه های مورد نظر خود ایجاد کنید.

پلتفرم های بازاریابی ایمیلی زیر می توانند به این امر کمک کنند :

• GetResponse
• Drip
• ConvertKit

تماس با آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه

این روزها با توجه به دنیای رقابتی موجود به خصوص در بستر وب و دنیای اینترنتی، همه کسب و کارها نیاز به دیده شدن دارند. به این منظور استفاده از روش های مختلف دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ، sms مارکتینگ، بهینه سازی سایت و تولید محتوا و غیره افزایش پیدا کرده است. بهترین کار این است که از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا از رقبا عقب نمانید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه در این زمینه همواره کنار شما بوده و هست. در بخش بلاگ سایت دکمه می توانید از مطالب آموزشی رایگان در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت استفاده کنید. همچنین اگر نیاز به مشاوره های تخصصی تر داشتید نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکمه در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، لینکدین، توییتر و غیره نیز حضور دارد و راه های ارتباطی مختلف را برای شما باز گذاشته است.

منبع: Dokmeh

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت طراحی سایت دکمه در تهران