ارتباط با ما

info@dokmeh.co

آموزش افزایش ترافیک سایت با تبلیغات در سال ۲۰۲۱

اگر شما هم دارای یک کسب و کار آنلاین هستید پس حتما یک وب سایت نیز دارید، این روزها یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبین وب سایت ها به خصوص سایت های فروشگاهی افزایش ترافیک وبسایت است. لذا در این مطلب از بلاگ دکمه بهترین شرکت طراحی سایت در تهران تصمیم گرفتیم به آموزش افزایش ترافیک سایت با تبلیغات از جمله تبلیغات فیس بوک، تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات ردیت و غیره بپردازیم.

آموزش افزایش ترافیک سایت با تبلیغات در بهترین شرکت طراحی سایت تهران

چگونه می توان افزایش ترافیک سایت با تبلیغات را انجام داد؟

یکی از روش های سریع افزایش ترافیک وب سایت، خرید تبلیغات می باشد. وقتی این روش به درستی پیکربندی شود، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک ( Pay-Per-Click یا PPC) می تواند با هزینه کمی، جریانی از ترافیک را به سایت شما روانه کند.

و باعث افزایش ترافیک وبسایت و کمک به فروش بیشتر محصولات و خدمات یا معرفی برندینگ شما در موتورهای جستجو شود.

تبلیغات فیس بوک

یک حساب تجاری در بخش تبلیغات فیس بوک (Facebook) ایجاد کنید تا از این طریق بتوانید وب سایت خود را به مخاطبان پلتفرم معرفی کنید. می توانید فقط با 5 دلار در روز شروع کنید و انواع مختلفی از تبلیغات مانند موارد زیر را به کاربران فیسبوک نمایش دهید:

• تبلیغات تصویری
• تبلیغات ویدئویی
• تبلیغات ریتارگتینگ
• تبلیغات لید جنریشن (مشتری راغب)
• و بسیاری دیگر.

جهت آموزش افزایش ترافیک سایت در بستر وب، پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش افزایش ترافیک سایت با سئو و بهینه سازی وبسایت از وب بلاگ دکمه بهترین شرکت طراحی سایت در تهران را نیز مطالعه کنید.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام (Instagram) به شما امکان می دهد تبلیغاتی را در قسمت استوری ها، خبرنامه کاربران و در صفحه جستجو انجام دهید. تصاویری شگفت انگیز کلید یک تبلیغ برنده در اینستاگرام است.

بنابراین از آنها می توانید برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به جای محتوا استفاده کنید.

افزایش ترافیک وبسایت با تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات فیس بوک در شرکت طراحی سایت دکمه

تبلیغات پینترست

تبلیغات پینترست (Pinterest) مکانی عالی برای تبلیغ محصولات و پلتفرم شما است. اگر مخاطبان اصلی شما زنان هستند، نمی توانید مکانی بهتر از پینترست برای تبلیغات خود در بستر وب پیدا کنید.

قالب های تبلیغاتی پشتیبانی شده عبارتند از:

• پشتیبانی از پین های تصویر و ویدئو
• پین و تبلیغات چرخ فلک
• تبلیغات خرید
• پین مجموعه و تبلیغات
• پین استوری های دارای اسپانسر

تبلیغات گوگل

برای کسانی که نمی دانند چگونه می توان میزان بازدید و فروش وب سایت را افزایش داد و موجب افزایش ترافیک وب سایت شوند و همچنین بهبود سئو سایت شد، تبلیغات گوگل یک گزینه جهانی است.

این پلتفرم و موتور جستجو دارای جامع ترین ابزارهای تبلیغاتی، هدف گذاری و تجزیه و تحلیل است. به علاوه، گوگل به شما امکان می دهد طیف وسیعی از کمپین های تبلیغاتی چند کاناله را از یک رابط واحد اجرا کنید:

• کمپین های جستجو
• کمپین های ویدئویی
• کمپین های خرید
• کمپین های نمایشی
• کمپین های تبلیغاتی برنامه

تبلیغات توئیتر

تبلیغات توئیتر (Twitter) راهی مقرون به صرفه برای تبلیغ آخرین پست های شما برای افراد بیشتر است.

برای توزیع محتوای خود در بین مخاطبین مشخص و نظارت بر همه کلیک ها و تعاملات، می توانید توییت ها، ویدیوها یا کارت های مکالمه دارای اسپانسر خریداری کنید.

تبلیغات ردیت

ردیت (Reddit) به عنوان صفحه اول اینترنت لقب گرفته است زیرا این جامعه به بسیاری از میم های محبوب، جریان های فرهنگی پاپ و حتی شرکت ها سرآغاز داده است.

اما این جامعه های محلی، ظرفیت کمی برای خودنمایی آشکار دارند. تبلیغات ردیت جایگزین مناسبی برای حضور واقعی در این پلتفرم است.

دکمه : بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

همان طور که می دانید در دنیای رقابتی امروز قبل از هرکدام از مراحلی که در بالا به آنها اشاره شد شما باید یک وب سایت داشته باشید! پس بهترین گزینه برای دیده شدن بیشتر و بیشتر داشتن یک طراحی سایت خلاق است تا شما را در ذهن مخاطبین ماندگار کند.

پس با شرکت دکمه بهترین شرکت طراحی سایت در تهران تماس بگیرید تا متفاوت ترین سایت را با یک طراحی منحصر به فرد و متناسب با برند خود داشته باشید. جهت مشاهده نمونه طراحی های انجام شده توسط دکمه می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت شرکت طراحی سایت دکمه