ارتباط با ما

info@dokmeh.coŸ

6 وب سایت الهام بخش برای ایجاد ایده های طراحی وب سایت

در این مطلب از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه به معرفی 6 سایت پرداخته ایم که برای ایجاد ایده های جدید طراحی وب سایت به شما کمک می کنند.

ایجاد ایده های طراحی وب سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه

سایت های مناسب برای ایده های طراحی وب سایت

مهم ترین وب سایت هایی که در زمینه خلق و ایجاد ایده های طراحی وب سایت می توانند برای شما الهام بخش و کمک کننده باشند، عبارتند از :

1: وب سایت Awwwards.com

وب سایت Awwwards به طراحان وب، توسعه دهندگان و آژانس های در سراسر جهان جوایزی اهدا می کند. یک آرشیو بزرگ و قابل جستجو از نمونه های طراحی وب سایت دارند. یک آرشیو بزرگ و قابل جستجو از نمونه های طراحی وب سایت دارند.

علاوه بر این یک وبلاگ دارد که در آن طرح ها را با جزئیات معرفی می کنند و بخشی وجود دارد که کاربران و بازدیدکنندگان می توانند به نامزدهای سایت ماه رای بدهند. همه این طرح ها با کیفیت و الهام بخش هستند و برای ایده طراحی سایت مناسب اند!

ایده طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه

2: WebDesign-Inspiration.com

این وب سایت یک گالری از پروژه های طراحی وب سایت به پایان رسیده است. شما می توانید به روش های مختلف آنها را فیلتر کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید. به عنوان مثال براساس صنعت، نوع، پالت رنگ یا استایل.

آرشیو آن ها آنقدر بزرگ است که اغلب تنها با دیدن یک صفحه می تواند نیاز شما برای ایده طراحی وب سایت را برطرف کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله “9 نکته برای خلق ایده در طراحی وب سایت” از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه را نیز مطالعه کنید تا با راهکارهای خلق ایده در ذهن یک طراح سایت آشنا شوید.

3: سایت SiteInspire.com

این وب سایت طراحی وب و تعاملی را نمایش می دهد. مانند مثال قبلی، می توانید ورودی ها را به روش های مختلف از جمله استایل، نوع، موضوع و حتی پلتفرم فیلتر کنید.

در صورت ایجاد حساب کاربری، می توانید مجموعه ای از طرح های مورد علاقه خود را تنظیم کنید.

4: OnePageLove.com

این سایت الهام بخش خوبی برای ایده جدید طراحی سایت به مخصوص برای طراحی های یک صفحه ای است. می توانید گالری آن را کامل ببینید و یا به خاص مواردی که به دنبالش هستید را جستجو کنید. برای ایجاد سایت های یک صفحه ای، حتما به آن سر بزنید.

5: وب سایت Dribbble.com

در دریبل طراحان کارهای خود را به نمایش می گذارند که می تواند شامل طراحی سایت، طراحی لوگو، تصاویر و غیره باشد. شما می توانید از این سایت برای الهام عمومی استفاده کنید یا از تگ های موجود در آن برای پیدا کردن آنچه که بیشتر به آن علاقه دارید مانند طراحی وب سایت استفاده کنید.

ایجاد ایده های طراحی وب سایت در شرکت طراحی سایت دکمه

6: سایت Behance.net

این وب سایت شبیه دریبل است و همچنین مکانی است برای ارتباط طراحان و نمایش نمونه کارها. در این وب سایت می توانید نمونه های زیادی از طراحی وب را مشاهده کنید و از تابع جستجوی آن برای سرچ موارد مورد نظر خود استفاده کنید.

نتیجه گیری

اگر طراح سایت هستید این جمله را در ذهن داشته باشید که ایده جدید طراحی وب روی درختان رشد نمی کند! گاهی اوقات برای رسیدن به یک چیز خوب به کمی کمک نیاز دارید. خوشبختانه منابع زیادی وجود دارد که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا به مسیر اصلی خود بازگردید!

امیدواریم مواردی که در این مطلب و همچنین در مقاله قبلی از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه مطرح کردیم، بتوانند شما را به سرزمین خلاقیت بازگردانند. بدیهی هست موارد مفید دیگری هم وجود دارد که سعی می کنیم در مقالات بعدی با شما به اشتراک بگذاریم.
اگر طراح سایت هستید یا به این حوزه علاقه مندید در شبکه های اجتماعی نیز با شرکت طراحی سایت دکمه همراه باشید تا از جدیدترین اطلاعات در این حوزهء بی انتها و گسترده آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وبسایت شرکت طراحی سایت دکمه