ارتباط با ما

info@dokmeh.coŸ¬

5 نمونه بایو پروفایل اینستاگرام از مشاغل کوچک

در این مطلب از بلاگ وب سایت شرکت طراحی وب سایت دکمه قصد داریم به پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در حال حاضر بپردازیم. بله درست حدس زدید: اینستاگرام! در این مطلب با ما همراه باشید تا با 5 نمونه موفق از بایو پروفایل اینستاگرام از کسب و کارهای کوچک آشنا شوید.

بایو پروفایل اینستاگرام، آموزش بیوگرافی اینستاگرام در شرکت طراحی وب سایت دکمه

اهمیت دقت در نوشتن پروفایل اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک پلتفرم محبوب است. که دارای بیش از 1.2 میلیارد کاربر فعال است و در حال حاضر پنجمین شبکه پراستفاده در بین رسانه‌های اجتماعی می‌باشد.

این روزها اگر در اینستاگرام نباشید پس به طور قطع مخاطب و فروش بیشتر را از دست خواهید داد.

برای استفاده بهتر از شبکه اجتماعی اینستاگرام و بهتر دیده شدن در آن، اولین گام نوشتن یک بایو پروفایل اینستاگرام حرفه‌ای است.

تا کاربران بتوانند در نگاه اول به طور صریح و مختصر بدانند که شما چه کسی هستید؟ چکار می‌کنید؟ و مهم‌تر از همه چه چیزی به آن‌ها ارائه می‌دهید.

نمونه‌های بایو پروفایل اینستاگرام موفق

در این بخش 5 مورد از بهترین نمونه‌های بایو اینستاگرام از مشاغل کوچک را به شما معرفی خواهیم کرد و همچنین دلیلی عالی بودن آن‌ها را نیز توضیح می‌دهیم.

پیشنهاد می کنیم مقاله مزایای تبلیغات هدفمند در اینستاگرام از بلاگ شرکت طراحی وب سایت دکمه را نیز مطالعه کنید.

Ellevest

Ellevest یک بستر سرمایه‌گذاری دیجیتال است. مدیر عامل این شرکت شخصی با نام Sallie Lee Krawcheck است که این شرکت را برای توانمندسازی زنان در خصوص کنترل بیشتر بر آینده مالی خود این شرکت را تأسیس کرده است.

شرکت طراحی وب سایت دکمه

چرا بایو پروفایل اینستاگرام آن‌ها عالی است ؟!

بایو اینستاگرام Ellevest به وضوح بیان می‌کند که تجارتش برای چه کسانی (برای زنان) است، صنعتی که در آن خدمات مالی انجام می‌شود را معرفی می‌کند و همچنین نوع مدل تجاری مورد استفاده که مبتنی بر عضویت است را نشان می‌دهد.

به همین دلیل است که عالی است!

Pura Vida Bracelets

Pura Vida که به “زندگی ناب” ترجمه می‌شود، چیزی فراتر از یک خرده‌فروشی دستبند است.

این شرکت دارای بیش از 800 صنعتگر در کشورهایی مانند کاستاریکا، السالوادور و هند است که با ساختن جواهرات خانگی درآمد کسب می‌کنند.

شرکت طراحی وب سایت دکمه

چرا این بایو پروفایل اینستاگرام عالی است؟!

اول از همه اینکه بیوگرافی اینستاگرام دستبندهای Pura Vida با ایموجی‌های مختلف ساخته شده است که هم باعث کوتاه شدن بایو و هم باعث سرگرم‌کننده شدن آن شده است.

سرگرمی یا Fun در اینجا خیلی مؤثر بوده است زیرا این شرکت تعداد زیادی تصویر رنگارنگ از افراد خندان دارد که مدل محصولاتش شده‌اند.

دومین مورد استفاده جالب از ایموجی‌هایی است که به “ارسال رایگان” اشاره دارند. این مورد برای کسب و کارهای کوچک خیلی خوب است، به ویژه اگر رقبای اصلی آن‌ها این کار را نکرده باشند.

در آخر هشتگ #PuraVidaBracelets انتخاب خیلی خوبی بوده است. خرده‌فروشان و مشاغل کوچک باید هشتگ شخصی شده خود را که بیانگر برندشان است، به‌عنوان روشی برای اشتراک اطلاعات اجتماعی و همچنین UGC در شبکه‌های اجتماعی فعال کنند.

The Freckled Hen Farmhouse

این پیج که توسط وبلاگ نویس لایف استایل به نام ناتالی فریمن و همسرش لوگ ساخته شده است، هم جایی برای خرید آجر و ملات است و هم جایی برای خرید آنلاین.

در این فروشگاه عمومی همه چیز از کالاهای خانگی گرفته تا محصولات محلی و همچنین لوازم باغبانی فروخته می‌شود.

شرکت طراحی وب سایت دکمه

چرا این بایو پروفایل اینستاگرام عالی است؟

در بایو اینستاگرام این پیچ توضیح داده‌اند که هم خرید حضوری دارند و هم آنلاین. این بایو شامل ساعات کار فروشگاه، گزینه‌های تحویل کالا و شماره تماس است.

همچنین لینک اتصال به وب سایت فروشگاه نیز در آن گذاشته شده است تا کاربر راحت به صفحه فروشگاه، صفحه ثبت نام خبرنامه و صفحه دسته‌بندی فصلی و سالانه متصل شود.

اگر شما یک کسب و کار کوچک در فضای آنلاین و آفلاین دارید، یک ایده هوشمندانه است که از طریق بایو پروفایل اینستاگرام با مشتریان خود صحبت کنید.

Lush Cosmetics

Lush یک برند ارزش محور است. این شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی در لندن تأسیس شده و به محصولات تازه، فاقد مواد غیرضروری و آزمایش شده معروف است.

شرکت طراحی وب سایت دکمه

دلیل عالی بودن این بیوگرافی اینستاگرام

برخلاف سایر نمونه‌هایی که معرفی کردیم بایو این پیج به‌صورت کوتاه و شیرین است و می‌گوید : “ما در حال ایجاد یک انقلاب لوازم آرایشی برای نجات سیاره زمین هستیم” و به دنبال آن دو ایموجی، هشتگ برندشان و یک لینک Linktree قرار داده است.

پیام مستقیم است و کلمات و عباراتی مانند “انقلاب” و “نجات سیاره” از برند آرایشی، جسورانه و هیجان‌انگیز هستند.

به همین ترتیب، برندهای کوچک می‌توانند و باید، نحوه توصیف شرکت خود را آزمایش کنند، به شرطی که مرتبط باشند، در غیر این صورت، ممکن است گیج‌کننده با بدتر باشد.

همچنین این بایو یادآور خوبی است برای اینکه فقط به دلیل داشتن فضای زیاد، نباید از همه آن استفاده کرد. از این موضوع نترسید که برای تجارت خود، کارهای متفاوت انجام دهید.

Later

Later یک پلتفرم پیشرو در بازاریابی اینستاگرام است. این شرکت به میلیون‌ها کاربر خود می‌بالد.

متخصصان شبکه‌های اجتماعی، برندها و اینفلوئنسرها می‌توانند از این ابزار برای مدیریت محتوا در اینستاگرام، پینترست و حتی تیک تاک استفاده کنند.

شرکت طراحی وب سایت دکمه

چرا بایو اینستاگرام آن‌ها عالی است؟

این شرکت از تکنیک SEO در بایو خود استفاده کرده و از کلمات کلیدی مرتبط که شانس دیده شدن برندشان را زیاد می‌کند، استفاده کرده است.

مشاغل کوچک می‌توانند با استفاده تکنیک کلمات کلیدی بایو اینستاگرام خود را بهینه کنند و توجه خوانندگان را به خود جلب کنند.

منبع : Neilpatel

در مطالب بعدی نیز با بلاگ شرکت طراحی وب سایت دکمه همراه باشید تا با سایر ایده‌های کاربردی در زمینه دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.