ارتباط با ما

info@dokmeh.coðŸ

بررسی 9 مزایای تبلیغات هدفمند اینستاگرام

این روزها در بین بازار شبکه های اجتماعی، اینستاگرام از همه داغ تر و پررونق تر شده است. دلیل آن هم واضح است! چون مختص به یک جامعه هدف خاص نیست و هر فردی با هر سن و سال، با هر میزان تحصیلات و با هر نوع کسب و کاری در آن حضور دارد.

لذا تبلیغات در این شبکه اجتماعی نیز بیشتر از سایر شبکه ها ممکن است جوابگوی نیازهای دنیای رقابتی امروز باشد. اما این تبلیغات باید هدفمند باشند تا به نتیجه دلخواه برسند. در این مقاله از بلاگ شرکت طراحی وب سایت دکمه با همراه باشید تا با مزایای تبلیغات هدفمند اینستاگرام آشنا شوید.

بررسی 9 مزایای تبلیغات هدفمند اینستاگرام در شرکت طراحی وب سایت دکمه

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های جهان، خود را از بقیه برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی جدا کرده است.

این سوشال مدیا به عنوان یک پلت فرم بصری، خلاقیت، بیان و نوآوری را برای کاربران خود ارتقا می‌دهد. همچنین مورد توجه مشاغلی قرار گرفته است که می‌خواهند با پایگاه داده گسترده کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام فرصت‌هایی را برای مشاغل ایجاد می‌کند تا با مخاطبان جدیدی ارتباط برقرار کنند. مخاطبانی که جوان‌تر، پرانرژی تر هستند، تمایل بیشتری به شرکت در تبلیغات دارند.

یک نظرسنجی نشان داد که کاربران اینستاگرام 58 بار بیشتر از کاربران فیسبوک به کامنت گذاشتن، لایک کردن و یا به اشتراک گذاشتن پست‌ها علاقه‌مند هستند و 120 برابر بیشتر از کاربران توییتر فعالیت دارند!

این موضوع به این معنی نیست که تبلیغات اینستاگرام برای هر نوع کسب و کاری مناسب است. در این مقاله از بلاگ شرکت طراحی وب سایت دکمه مزایای تبلیغات هدفمند اینستاگرام را بیان خواهیم کرد و جوانب مثبتی که می‌‌تواند برای هر نوع شغلی داشته باشد معرفی می‌کنیم.

همچنین در مورد دلایلی که برخی از مشاغل ممکن است بخواهند تبلیغات خود را در رسانه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارند، بحث خواهیم کرد.

بررسی مزایای تبلیغات هدفمند اینستاگرام

قطعا تبلیغات هدفمند در اینستاگرام مزایای بی شماری را برای برخی از کسب و کارها در پی خواهد داشت. در این بخش سعی کردیم به طور خلاصه و مفید به معرفی 9 تا از مهمترین مزایای تبلیغات هدفمند در اینستاگرام بپردازیم :

پیشنهاد می کنیم اگر در دنیای دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنید، مقاله مزایا و معایب ایمیل مارکتینگ از بلاگ شرکت طراحی وب سایت دکمه را مطالعه کنید.

هدفگذاری دقیق تبلیغات هدفمند اینستاگرام :

تبلیغات پولی اینستاگرام توانایی زیادی برای هدف قرار دادن مخاطبان موردنظر شما دارد. اگر بخواهید براساس علایق، مکان‌ها، رفتارها، اطلاعات جمعیتی مطابقت داشته باشید، تبلیغات هدفمند در اینستاگرام می‌تواند مناسب باشد و پیام شما توسط مخاطبان مناسب و درواقع جامعه هدفتان دیده می‌شود.

علاوه بر هدفگذاری دقیق، می‌توانید با یکی از 8 مزایای زیر هدف تبلیغاتی اینستاگرام و ارتقا کسب و کار خود را هدف قرار دهید.

قابلیت بصری اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بصری‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است که مردم وقت خود را صرف آن می‌کنند. اگر در حال تولید محتوای عکس و فیلم هستید، تبلیغات هدفمند در اینستاگرام راهی عالی برای دستیابی افراد بیشتری به این محتواها است.

بیشتر محتوایی که در اینستاگرام آپلود میشود، توسط تلفنهای افراد در اختیار آنها قرار میگیرد، بنابراین که برندها و کسب و کارهای مختلف برای ارتباط با مصرفکنندگان خود به بودجه و خلاقیت بالایی احتیاج ندارند.

فروش بیشتر با تبلیغات اینستاگرامی

صفحات تجاری اینستاگرام از یک سال گذشته توانایی ایجاد پست‌های خرید را در اختیار کاربران قرار دادهاند، اما اینستاگرام برخی ویژگی‌های اضافی تبلیغات پولی را نیز شروع کرده است که امیدواریم به برندها کمک کند محصولات بیشتری را به نمایش برای مخاطبان بگذارند.

آگهی‌های تبلیغاتی مجموعه ای که از اوایل سال 2018 وارد مرحله آزمایشی شدند، با استفاده از ترکیبی از عکس‌ها و فیلم‌ها محصولات را به طرز جذابی برجسته می‌کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که از همان‌جا خرید کنند.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

ما همیشه به مشتریان می‌گوییم که نیازی نیست که در هر پلتفرمی حضور داشته باشند، بلکه باید شبکه‌های اجتماعی‌ای را پیدا کنند که برای پیام و مخاطبان هدفشان مناسبترین است.

تبلیغات اینستاگرام برای بسیاری از صنایع و شرکت‌ها کاملاً مناسب است، اما در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع اولین تبلیغ خود به آن‌ها توجه کنید.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام ، بررسی مزایای تبلیغ در اینستاگرام

مخاطبان محدود

اینستاگرام دارای تعداد زیادی کاربر در هر ماه است که از این تعداد حداقل 800 میلیون کاربر فعال هستند. این مخاطبان در درجه اول از کاربران 18 تا 29 ساله تشکیل شده‌اند.

لذا برای برند‌هایی که می‌خواهند به مخاطبان مسن‌تری برسند، تبلیغات اینستاگرام بهترین گزینه برای دسترسی به آن کاربران خاص نخواهد بود.

وقت گیر بودن تبلیغات

مانند همه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، مدیریت و به‌روزرسانی تبلیغات اینستاگرام نیز کاری زمان‌بر است. کاربران توانایی اظهارنظر و تعامل با تبلیغات را دارند که این مورد نیاز به نظارت دارد.

علاوه‌براین، از آنجا که شبکه اجتماعی اینستاگرام محیطی بصری دارد، عناصر خلاق برای تازه نگه داشتن پیام و جلوگیری از تکراری شدن تبلیغات، نیاز به به‌روزرسانی مکرر دارند.

بخش Insights اینستاگرام

همه مشاغل و کسب و کارها دارای داده‌های تحلیلی هستند و حساب اینستاگرام شما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با حساب بیزینسی اینستاگرام خود به Instagram Insights دسترسی پیدا خواهید کرد که در آن قادر خواهید بود به موارد زیر دسترسی داشته باشید :

  • جمعیت‌شناسی مخاطبان
  • رفتار مخاطبان
  • تجزیه ‌و تحلیل پست‌ها
  • تجزیه‌ و تحلیل استوری ها

استفاده از داده‌ها برای راهنمایی استراتژی اینستاگرام خود به شما کمک می‌کند حساب خود را رشد دهید و محتوایی ایجاد کنید که مخاطبان شما می‌خواهند ببینند.

گزینه‌های تماس

مزیت دیگر حساب تجاری اینستاگرام دکمه‌های گزینه تماس است که می‌توانید به‌طور خودکار به نمایه اینستاگرام خود اضافه کنید.

مزایای تبلیغ در اینستاگرام

بارزترین مزیت کسب‌وکارهایی که از فیس‌بوک برای تبلیغ برند خود استفاده می‌کنند، پایگاه کاربری بزرگ است. طبق آمار استاتیستا ماهانه 2.7 میلیارد کاربر وجود دارد.

فکر می‌کنید تبلیغات هدفمند برای مخاطبان مورد نظر غیرممکن است، اما پیشرفت های فناوری امکانات خوبی را در اختیار تبلیغ کنندگان گذاشته است.

مقرون به صرفه بودن تبلیغ در اینستاگرام

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی زمانی می‌تواند مقرون به صرفه باشد که بدانید چگونه این کار را انجام دهید. ایجاد یک پروفایل جدید و ورود به سیستم تقریباً برای هر پلتفرم رسانه اجتماعی رایگان است، بنابراین راهاندازی یک سرمایه‌گذاری بزرگ، خطرناک نیست.

اما بهتر است خودتان این کار را انجام ندهید یک متخصص یا آژانس بازاریابی با سابقه موفقیت ثابت شده، انتخاب کنید. برای مثال، مطالعات موردی آن آژانس را درباره تبلیغات هدفمند در اینستاگرام برای کسب‌وکارهای مختلف مشاهده کنید.

در مورد استراتژی SMM و بودجه کمک بخواهید. اگر اولین بار آن را درست انجام دهید، مقرون به صرفه ترین رویکرد برای تجارت شما خواهد بود.

در شبکه های اجتماعی نیز با شرکت طراحی وب سایت دکمه همراه باشید تا با سایر نکات کلیدی در زمینه تبلیغات هدفمند در اینستاگرام و سایر سوشیال مدیاها آشنا شوید.