ارتباط با ما

info@dokmeh.co“

7 مرحله آسان برای موفقیت در لینکدین مارکتینگ

این روزها شبکه اجتماعی لینکدین بیش از پیش مورد استفاده و دیده شدن برای عموم به خصوص صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است و نقش آن در بازاریابی را نمی توان نادیده گرفت. لذا در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه برآن شدیم تا به معرفی راهکارهایی موثر برای موفقیت در لینکدین مارکتینگ بپردازیم.

موفقیت در لینکدین مارکتینگ در آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه

اهمیت دیده شدن در شبکه اجتماعی لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین مزایای زیادی نسبت به سایر شبکه های اجتماعی دارد. در واقع یک پلتفرم است که تمرکز اصلی آن روی ارتباط با سایر متخصصان است و به همین دلیل یک مکان عالی برای شرکت ها برای تبلیغ نام تجاری خود و همچنین اهداف آنها می باشد.

افراد هنگام استفاده از لینکدین، تمرکز بیشتری دارند چرا که این شبکه بیشتر روی مشاغل و مباحث کاری تمرکز دارد. لینکدین از نظر ایجاد یک شبکه با کیفیت و هدف قرار دادن مخاطبینی که شما سعی در جذب آن ها دارید، کمک زیادی به شما می کند.

پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با دنیای دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن مقاله “ 7 دلیل اهمیت دیجیتال مارکتینگ در آینده ” از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه را نیز مطالعه کنید.

راهکارهای موفقیت در لینکدین مارکتینگ

در این مقاله 7 روش سریع و آسان شرح داده شده و شما می توانید برای بهبود تجربه و ارتباطات برای موفقیت در لینکدین از آن ها بهره برید.

۱: ده جادو

در روز 10 تعامل داشته باشید، این ده تعامل می تواند شامل نظر دادن، لایک کردن و به اشتراک گذاشتن باشد.

۲: شبکه

حتما شبکه ای برای خود بسازید و آن را توسعه دهید. با 10 نفر از افرادی که دلخواه شما هستند و احساس می کنید حضور آن ها در شبکه شما ارزشمند خواهد بود، ارتباط برقرار کنید.

۳: پروفایل و نمایه

به نمایه خود انتقادی نگاه کنید و مطمئن شوید که واقعاً آن چه شما هستید را نشان می دهد، اینکه شما کی هستید و چه چیزی را می خواهید به نمایش بگذارید. اگر می خواهید از کلمات کلیدی استفاده کنید، مطمئن شوید که آن ها را بدرستی انتخاب کرده و در جای مناسبی قرار داده اید: بنابراین سریع به دنبال آن ها بگردید و ببینید کجا آمده اند و از آنجا کار کنید.

۴: روتین

خود را به پست گذاشتن عادت دهید. اگر اصلا پست نمی گذارید، حتی سالی یک بار پست گذاشتن بهتر از هیچی است! اما در کل در حالت ایده آل، بهتر است یک، دو یا حتی سه بار در هفته پست ارسال کنید. به خاطر داشته باشید که اشتراک گذاری محتوا، مانند یک خبر یا به روزرسانی یک دوست، می تواند به عنوان یک پست در نظر گرفته شود. ترفند اینکار به این صورت است که شما باید برند خود و چیزی که از مردم می خواهید را در آن قرار دهید و به این صورت می توانید نظر، لایک و اشتراک گذاری بگیرید.

۵: صدا

می توانید پیام برخی از اشخاص را بصورت صوتی پاسخ دهید. حتی می توانید بسیاری از سوالات را با یک پیام صوتی پاسخ دهید. بنابراین اگر کسی با شما تماس گرفت و سوال یا خواسته ای از شما داشت، در پاسخ به او پیام صوتی بدهید. و ببینید این پیام صوتی چقدر می تواند قدرتمند و تاثیرگذار باشد. حتما اینکار را امتحان کنید!

۶: عمل

در پست های شبکه اجتماعی لینکدین خود، از دیگران بخواهید عکس العملی نشان دهند. فقط انتظار نداشته باشید که افراد نظر دهند، لایک کنند و به اشتراک بگذارند. اگر می خواهید کاری انجام دهند، از آنها بخواهید که برای آن کار را به درستی نظر دهند. برای این منظور می توانید از نظرسنجی ها و سایر ابزارها برای ایجاد تعامل استفاده کنید. از پرسیدن نترسید، این را بدانید که مردم معمولاً پذیرا هستند و مایلند خود را در آنجا نیز نشان دهند.

۷: منشن ها

این آخرین نکته برای جلو زدن از دیگران و دسترسی به یک شبکه گسترده تر است. علاوه بر هشتگ ها، سعی کنید از منشن کردن نیز استفاده کنید. حتی می توانید مطالبی را که شخص دیگری ارسال کرده، به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال یکی از پست های DMI را به اشتراک گذاشته و در آن بنویسید “ممنون Digital Marketing Institute”. اینگونه شما به راحتی خود و نمایه تان را برای تمامی مخاطبان DMI به نمایش می گذارید.

این 7 مورد، همگی راه های کاملاً مشروع برای برقراری ارتباط و موفقیت در لینکدین مارکتینگ هستند. با اینحال تاکتیک های کوچک و هوشمندانه ای هستند که می توانند باعث دستیابی به افراد بیشتر و نشان داده شدن بیشتر برند شما در لینکدین مارکتینگ شوند.

تماس با شرکت طراحی سایت دکمه

جهت اطلاع از سایر روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ از جمله ایمیل مارکتینگ، sms مارکتینگ و غیره در شبکه های اجتماعی نیز با شرکت طراحی سایت دکمه همراه باشید. همچنین از طریق شماره های تماس موجود در صفحه درباره ما می توانید با ما در ارتباط باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه