ارتباط با ما

info@dokmeh.coðŸ¬

بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیلی در سال 2021

در این مقاله از وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت طراحی سایت دکمه 12 نرم افزار بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ برای مشاغل کوچک را معرفی و بررسی کرده‌ایم.

نرم افزار بازاریابی ایمیلی و ایمیل مارکتینگ در شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه

مزایای سرویس بازاریابی ایمیلی

بیش از ده‌ها سال از عمر خدمات بازاریابی ایمیلی می‌گذرد. به عنوان بخشی از بازاریابی آنلاین، بازاریابی ایمیلی هنوز مؤثرترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ از نظر بازده سرمایه‌گذاری یا همان ROI است. استفاده از این روش علاوه بر کاهش هزینه‌ها، باعث یافتن مشتری وفادار، گسترده شدن نام تجاری و برند و افزایش فروش می‌شود.

قطعاً فرستادن صدها یا هزاران ایمیل هم زمان زیادی می‌خواهد و هم ناکارآمد است لذا توصیه می‌کنیم اگر قصد استفاده از این روش بازاریابی دیجیتال را دارید از نرم افزار بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. زیرا این فرآیندها را خودکار انجام می‌دهد و باعث ذخیره زمان برای شرکت‌ها می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر به بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت علاقه‌مندید، جهت آشنایی بیشتر با این حوزه مقاله “یادگیری رایگان دیجیتال مارکتینگ در خانه در سال 2021” از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ را دکمه نیز مطالعه کنید.

بهترین نرم افزار ایمیل مارکتینگ

در این بخش 12 مورد از نرم افزارهای مناسب برای ایمیل مارکتینگ را معرفی و مقایسه کرده‌ایم. همچنین لینک وب‌سایت‌های آن‌ها را نیز قرار داده‌ایم که در صورت نیاز به راحتی بتوانید آن‌ها را خریداری و دانلود کنید.

نرم افزار Sendinblue : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با ایمیل / تلفن / چت

نرم افزار Constant Contact : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با تلفن / چت

نرم افزار GetResponse : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با ایمیل / تلفن / چت

نرم افزار ConvertKit : مناسب مشاغل کوچک و تولیدکنندگان. پشتیبانی با ایمیل / چت

نرم افزار Mailchimp : مناسب مشاغل کوچک و آژانس ها. پشتیبانی با ایمیل / تلفن / چت

نرم افزار AWeber : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با ایمیل / تلفن / چت

نرم افزار Drip : مناسب مشاغل تجارت الکترونیک. پشتیبانی با ایمیل / چت

نرم افزار ActiveCampaign : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با ایمیل / تلفن / چت

نرم افزار Mailerlite : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با ایمیل / چت

نرم افزار Klaviyo : مناسب مشاغل تجارت الکترونیک. پشتیبانی با ایمیل / چت

نرم افزار iContact : مناسب مشاغل کوچک. پشتیبانی با تلفن / ایمیل / چت

نرم افزار Campaign Monitor : مناسب مشاغل کوچک و آژانس ها. پشتیبانی با ایمیل

چرا بازاریابی ایمیلی مهم است؟

علاوه بر مزایایی که در خصوص کاهش هزینه ها و یافتن مشتری های وفادار با این روش گفته شد، ایمیل مارکتینگ نتایج گسترده‌تری نیز دارد. این روش دیجیتال مارکتینگ هنوز بهترین بازده برای استراتژی بازاریابی سرمایه‌گذاری را دارد. درواقع هنوز زنده است و در حال توسعه و پیشرفت است.

برای اینکه بهترین نتیجه را از این روش بگیرید توصیه می‌کنیم از سرویسی استفاده کنید که دارای تمام ویژگی‌های مناسب با کسب و کار شما باشد.

مطمئناً بدون استفاده از ابزارهای مدرن هم می‌توانید خودتان ایمیل ارسال کنید، اما از دست دادن اتوماسیون و خودکارسازی ارسال ایمیل ها، باعث می شود نتوانید به صورت هدفمند و بالقوه از این روش نتیجه دریافت کنید.

مناسب ترین نرم افزار برای شما

نتایج حاصل از بررسی نرم افزارهای معرفی شده، نشان می دهد که اگر می خواهید به ازای هر ایمیل هزینه پرداخت کنید، بهترین گزینه سرویس بازاریابی ایمیلی Sendinblue است. اگر می‌خواهید از روش سنتی پرداخت برای هر مخاطب استفاده کنید، بهتر است از خدمات بازاریابی ایمیلی Constant Contact استفاده کنید.

اگر نمی خواهید به صورت ماهانه و ثابت هزینه پرداخت کنید بهتر است از نرم افزارهای Mailchimp و Campaign Monitor استفاده کنید که گزینه های انعطاف پذیرتری برای پرداخت دارند.

در نهایت امیدواریم اگر قصد استفاده از این روش بازاریابی دیجیتال را دارید، بهترین نتیجه را از آن داشته باشید.

جهت دریافت خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ، سفارش طراحی سایت ، سفارش لوگو و برندینگ از طریق شماره های تماس 09196818114 می توانید با شرکت طراحی سایت دکمه در ارتباط باشید.