ارتباط با ما

info@dokmeh.co

تاثیر بازاریابی اینفلوئنسری بر افزایش ترافیک سایت

همان طور که در مقالات قبلی از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه اشاره شد، راه های زیادی برای بهبود و افزایش ترافیک وب سایت در بستر نت وجود دارد. در این مقاله نیز به بررسی نقش و تاثیر بازاریابی اینفلوئنسری بر افزایش ترافیک سایت پرداخته ایم. پس اگر شما هم یک کاربر فعال در شبکه های اجتماعی هستید و یا به اینفلوئنسر مارکتینگ علاقه دارید تا انتهای این مطلب با دکمه بهترین شرکت طراحی سایت تهران همراه باشید.

بررسی تاثیر بازاریابی اینفلوئنسری بر افزایش ترافیک سایت  در آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه

چگونه با بازاریابی اینفلوئنسری موجب افزایش ترافیک سایت شویم؟

طبق نتایج به دست آمده از بررسی و تحلیل رفتار کاربران در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تا سال 2022، بیش از 15 میلیارد دلار به اینفلوئنسر مارکتینگ اختصاص داده می شود.

چرا که کمپین های مارکتینگ اینفلوئنسری نشان داده اند که این نوع بازاریابی، بازگشت سرمایه (ROI) قابل توجهی را از نظر معرفی نام تجاری یا برند، ترافیک و فروش به دنبال دارد.

اگر می خواهید همراه با این گروه از افراد در رسانه های اجتماعی حرکت کنید، باید مراحل زیر را در پیش بگیرید:

۱: ارسال نمونه رایگان به اینفلوئنسرها

در اینفلوئنسر مارکتینگ از قوانین استاندارد روابط عمومی استفاده می شود.

اگر می خواهید توجه زیادی را به سمت برند یا محصول و خدمت خود جلب کنید، یک لیست از افراد شاخص مرتبط با حوزه کاری تان تهیه کرده و به آن ها ایمیل دهید.

در این ایمیل نمونه های محصول خود را در اختیار آن ها قرار دهید و یا برای آن ها دسترسی رایگان به خدمات خود قرار دهید. تعداد کمی از اینفلوئنسرها تجربه خود را به صورت رایگان با فالوورهای خود به اشتراک می گذارند.

اگر قصد افزایش ترافیک وبسایت با روش های ارگانیک را دارید مقاله آموزش افزایش ترافیک سایت با رسانه های اجتماعی از بلاگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه را نیز مطالعه کنید.

اما در اکثر مواقع اگر از محصولات و خدمات شما راضی باشند در ازای مبلغی مشخص که تعرفه خودشان است شما را به فالوورهای خود معرفی می کنند. می توانید به طور مداوم هزینه ای را برای این منظور پرداخت کنید با این حال برای این کار باید بیشتر تلاش کنید تا بتوانید باز هم نظر آن ها را جلب کنید.

۲: ارتباط با بلاگرها و مطبوعات (Outreach)

اگر نمی خواهید محصولات یا معاملات کارگزاری تبلیغاتی را به رایگان در اختیار اینفلوئنسرها قرار دهید، می توانید تبلیغات ارگانیک را امتحان کنید.

اینفلوئنسر مارکتینگ در بهترین شرکت طراحی سایت تهران

یک پایگاه داده از افرادی ایجاد کنید که مرتباً در مورد موضوعات شما (روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان، سایر مشاغل) می نویسند و با آنها ارتباط برقرار کنید.

در نظر داشته باشید که در این روشُ توئیتر به طور اختصاصی یک شبکه عالی برای ارائه ایده به ناشران یا پیدا کردن درخواست های نقل قول است.

۳: پستی برای وبلاگ خود بنویسید که در آن به اینفلوئنسرها و توصیه های آنها پرداخته اید

پس از برقراری ارتباط خوب با این افراد سرشناس در شبکه های اجتماعی، از آنها بخواهید تا در وبلاگ شما نیز مشارکت داشته باشند. موضوعی را تنظیم کنید، سئوالاتی را طرح کنید و پاسخ هایی را از گروه تخصصی خود جمع آوری کنید. سپس همه پاسخ ها را در یک پست تخصصی به صورت یک مقاله بنویسید و وب سایت خود منتشر کنید.

از همه شرکت کنندگان بخواهید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند از این طریق شما می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به وب سایت خود جذب کرده و موجب افزایش ترافیک سایت خود شوید.

بهترین شرکت طراحی سایت تهران

همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که قبل از اینکه به فکر استفاده از روش های دیده شدن در بستر وب باشید، باید یک طراحی سایت جذاب و منحصر به فرد داشته باشید تا در دنیای رقابتی امروز بتواند شما را از رقبایتان متمایز کند. با یک طراحی وب سایت جذاب شما در ذهن مخاطب خود ماندگار خواهید شد.

اگر قصد متفاوت بودن و دیده شدن در فضای وب را دارید با دکمه بهترین شرکت طراحی سایت تهران تماس بگیرید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ دکمه