ارتباط با ما

info@dokmeh.co

راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی با حداقل سرمایه

اگر قصد راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی با حداقل سرمایه در بستر وب را دارید، تا انتهای این مطلب از بلاگ دکمه بهترین شرکت طراحی سایت تهران با ما همراه باشید.

راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی در بهترین شرکت طراحی سایت تهران

ضرورت راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی در دنیای امروز

برای راه‌اندازی یک فروشگاه یا حتی یک دفتر کار ساده در کسب و کار به شیوه سنتی، به مقدار قابل توجهی سرمایه نیاز دارید. اول باید یک مکان مناسب را انتخاب کنید. بعد باید مبلمان اداری و لوازم و ابزار فیزیکی خریداری کنید. نیروی کار استخدام کنید. هر ماه باید مالیات، قبوض خدماتی و حقوق کارکنان را پرداخت کنید و … همه این موارد مستلزم وقت و هزینه قابل توجهی است.

درحالیکه در کسب و کار به شیوه جدید در فضای دیجیتال این هزینه ها به حداقل می‌رسد و بسیاری از هزینه‌ها به طور کامل حذف می‌شود. از این رو ریسک آغاز به کار و ترس از احتمال شکست هم به حداقل می‌رسد.

برآورد هزینه‌های طراحی سایت فروشگاهی

درست است که شما برای راه اندازی یک وب سایت فروش و کانال یا پیج اینستاگرام وابسته به آن به عنوان فضایی برای کسب و کار اینترنتی خود در مقایسه با کسب و کار سنتی هزینه چندانی متحمل نمی‌شوید؛ اما همین فضا هم هزینه هایی از شما طلب می‌کند که در ادامه می‌خوانید.

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش افزایش ترافیک سایت با سئو و بهینه سازی وبسایت از بلاگ شرکت طراحی وبسایت دکمه را مطالعه کنید.

۱: فضا و امکانات فیزیکی

امروزه با افزایش روزافزون نرخ اجاره بهای املاک تجاری، خرید یا رهن و اجاره فضایی به عنوان دفتر کار، مجموعه اداری یا فروشگاه عرضه کننده کالای خدمات برای خیلی‌ها غیر ممکن شده است. از این رو افرادی که تا چندی پیش کسب و کار شخصی خود را داشتند به محض مواجهه با بحران های مالی و کاهش تعداد متقاضیان کالا یا خدماتی که ارائه می‌کردند، اقدام به جمع آوری کسب و کارشان نمودند. آنهایی هم که در فکر راه اندازی کسب و کار جدید بودند منصرف شدند یا برای مدتی آن را به تاخیر انداختند.

تازه این واقعیت را می‌دانند که بعد از تهیه ملک باید مبالغ زیادی را برای خرید میز و صندلی، کامپیوتر، حداقل امکانات رفاهی آبدارخانه و غیره در نظر بگیرند.

حال آنکه برای راه اندازی فضای کسب و کار آنلاین و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در دنیای دیجیتال و به هیچ کدام از این‌ها نیاز ندارید و بودجه‌ای که برای آغاز به کار در نظر می‌گیرید خیلی کم‌تر است و فقط برای طراحی سایت فروشگاهی هزینه می کنید. برای راه‌اندازی وب‌سایت معتبر باید هزینه های معقول اولیه را پرداخت کنید.

بهتر است این کار را به دست کاردان بسپارید، به این منظور پیشنهاد می کنیم دکمه، بهترین شرکت طراحی سایت تهران را انتخاب کنید. چنانچه وب‌سایت شما با زیرساخت معتبر راه‌اندازی نشده باشد، کارآمد نخواهد بود و در میانه راه شما را رها می‌کند.

۲: نیروی کار فعال و حضور ساعتی

پیدا کردن و استخدام نیروی کار متخصص و باتجربه کار آسانی نیست. به فرض اینکه از این مرحله سربلند بیرون بیایید به موضوع محدودیت ساعت کار و فعالیت کارکنان می‌رسیم. هر فرد به طور میانگین روزانه 8 ساعت زمان صرف حضور در محل کار می‌کند و بعد از اتمام کار بدون قبول مسئولیت محل کار را ترک می‌کند تا فردا که دوباره برگردد و مشغول به کار شود.

داشتن یک وب سایت و فروشگاه دیجیتال کسب و کار آنلاین در فضای مجازی به شما این امکان را می‌دهد که با چند نیروی کار جوان و فعال به صورت شبانه روزی مشغول کار باشید. آن هم با استفاده از حداقل امکانات. حتی با داشتن تنها یک گوشی تلفن همراه هوشمند هم می‌توان این کار را انجام داد.

اما فراموش نکنید که داشتن وب سایت کافی نیست. شما برای حفاظت از فضای کسب و کار آنلاین، نیاز به یک پشتیبان حرفه‌ای دارید.

۳: پرداخت مالیات و قبوض خدماتی

یک دفتر کار یا یک فروشگاه، هزینه‌های ماهانه مشخص و تعریف شده‌ای دارد. پرداخت مالیات، پرداخت قبض آب، برق، تلفن، هزینه اینترنت، هزینه‌های خدماتی برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و فضای کار، پرداخت شارژ ساختمان و نگهبانی و… همه این‌ها را باید در نظر بگیرید.

درحالیکه یک کسب و کار دیجیتال و فروشگاه اینترنتی به تنها چیزی که نیاز دارد اینترنت پر سرعت است. با دسترسی به اینترنت امکان کنترل شبانه روزی فضای کار برای نیروها فراهم می‌شود.

بدون نیاز به پرداخت مبالغ چشمگیر و غیرضروری برای قبوض خدماتی و مالیات شما پشت تلفن همراه‌تان یک دفتر کار با همه امکانات مورد نیازتان را دارید و در آنجا با مشتریان خود در ارتباط هستید.

تماس با بهترین شرکت طراحی سایت تهران

تیم فنی شرکت طراحی سایت دکمه با سال‌ها سابقه فعالیت در زمینه راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی وبسایت های اختصاصی و پشتیبانی وب سایت‌های معتبر آماده خدمت‌رسانی به شما است. اگر می‌خواهید کسب و کار دیجیتال داشته باشید اما در این زمینه آگاهی کامل ندارید، همچنین نمی دانید برای این کار باید چقدر هزینه کنید، با ما در ارتباط باشید.

از طریق شبکه های اجتماعی و شماره های تماس موجود در سایت با دکمه در تماس باشید.